fbpx fbpx

Vyhrajte chytré bezpečnostní řešení pro svou obec!

Každá obec je unikátní a je třeba společně identifikovat příležitosti ke zlepšení bezpečnosti. Někde je nezbytné řešit rizikové lokality, které je potřeba lépe chránit, jinde zase zastaralé lokality modernizovat digitálně. Společné mají to, že na jejich kamerový dohled nejsou finance, nabízejí se pak dotace/granty, proces žádosti však může být zdlouhavý, administrativně náročný. V obcích navíc často panuje nejistota, jaké konkrétní místo dohledu vybrat. Soutěž nabízí řešení – adoptujeme vaše slepé místo!

O co soutěžíme?

  • Moderní řešení na míru od světového lídra na trhu IP kamer Axis Communications.
  • Součástí výhry bude nejen samotný hardware, ale i instalace a související náklady do dané finanční výše.
  • Bezpečnostní dohled už dávno není jen kamerový bod napojený na policejní velín. Ať už to jsou to častá přepadení či výtržnosti, porušování zákazu vstupu nebo neoprávněné parkování, díky účasti v soutěži Slepá místa můžete získat individuální řešení přesně na míru.

Pravidla soutěže

  • Slepé místo, které potřebuje profesionální kamerový dohled, může do soutěže přihlásit pouze město/obec. Proč? Jen samotná města vědí, proč některá místa mají či nemají dohled a kde je to opravdu potřeba.
  • Přihlásit může neomezený počet slepých míst jakákoliv obec v ČR.
  • Díky hlasování veřejnosti může mít přihlášení projektu pro obec pozitivní dopad i v případě, že nezíská výhru. Zjistí totiž, kde by si jejich občané dohled opravdu přáli a ocenili by ho.
  • 1. kolo soutěže bylo ukončeno vyhlášením vítězů. Start 2. kola plánujeme na leden 2021.

Porota

Všechny projekty bude posuzovat odborná porota. Předmětem posouzení bude realizovatelnost řešení a součástí bude také finanční kalkulace, včetně studie proveditelnosti instalační firmou.

Dalibor

Dalibor
Smažinka

manažer obchodního rozvoje
pro východní Evropu

– Axis Communications –

Radek

Radek
Ondruš

advokát, lektor vzdělávání úředníků a člen předsednictva

– Unie obecních a městských policií ČR z.s –

Martin

Martin
Spurný

Odbor kriminalistické techniky a expertíz

– Znalecký ústav Policie ČR –

Pavel

Pavel
Jaňurek

– Týdeník Policie –

Zdeněk

Zdeněk
Štěpánek

bezpečnostní konzultant

– Mezinárodní bezpečnostní institut –

Kdo soutěž organizuje?

01

Axis Communications s.r.o. nabízí inteligentní bezpečnostní řešení, která vedou k chytřejšímu a lépe chráněnému světu. Je leaderem na světovém trhu IP kamer a působí jako hybná síla, která uvádí inovativní síťové produkty založené na otevřené platformě. Axis si zakládá na dlouhodobých vztazích se svými partnery, kterým poskytuje na stávajících i nových trzích jak průlomové síťové produkty, tak i své znalosti.
https://www.axis.com/cs-cz

Filozofií Axisu je být svým zákazníkům opravdovým partnerem. Posouzení i konzultace jsou individuální, šité na míru každému místu či problému, ať už se to týká bezpečnosti či smart city projektů. Pokud váháte nad realizovatelností svého slepého místa, chcete se poradit o jakémkoliv bezpečnostním problému v obci, jste soukromník a chcete chránit svůj pozemek či provozovnu, neváhejte a ozvěte se. Konzultace vám zdarma poskytne Dalibor Smažinka, manažer obchodního rozvoje pro východní Evropu.

Nezávazné konzultace

Na Dalibora se můžete obrátit i v případě, že máte urgentní bezpečnostní problém, nechcete čekat na vyhodnocení soutěže a rádi byste vyzkoušeli pilotní testování či rovnou navázali komerční spolupráci.

dalibor.smazinka@axis.com

02

Svaz měst a obcí sdružuje celkem 2 763 obcí a zastupuje 8 437 486 obyvatel v ČR. Činnost Svazu je založena především na aktivitě starostů, primátorů a dalších zastupitelů, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům samosprávy. Svaz je partnerem vládní i parlamentní politické reprezentace.
https://www.smocr.cz

Přihlásit projekt