fbpx fbpx

Soutěž, která pomůže chránit vaši obec

Parkují u vás často řidiči tam, kde nemají? Potřebujete evidenci vozidel porušujících zákaz vjezdu? Chcete vidět, co se děje v nočních hodinách na ulici nebo autobusové zastávce? Jak řešíte vandalizmus na majetku obce? Monitorujete často rozvodněnou řeku jen pohledem z mostu?

Slepá místa své obce znáte.

Přihlaste je a získejte řešení na míru v hodnotě 150 000 Kč!

Dohlédněte na svá slepá místa!

V každé obci je co zlepšovat. Základním předpokladem pro kvalitu života občanů je míra bezpečnosti a předcházení častým výtržnostem, kriminalitě v rizikových lokalitách i ničení památek.

O co tedy jde?

Slepá místa je unikátní projekt, který umožňuje obcím, městysům i městům vyřešit svá problematická či riziková místa, která nejsou pod dohledem a často čelí vandalům, neposlušným řidičům, rozvodněnému říčnímu toku a jiným bezpečnostním hrozbám. Ke zlepšení bezpečnosti obce je možné využít digitalizaci a problém tak efektivně a chytře vyřešit.

Příklady úspěšně vyřešených bezpečnostních rizik a inspiraci, co vše lze do soutěže přihlásit, najdete v sekci Co nominovat.

Napište svému zastupiteli

Projekty mohou do soutěže přihlásit pouze samotné obce, nicméně každý občan může podat námět svému zastupiteli, a zároveň pak hlasovat přímo na tomto webu. Víte o nějakém místu ve svém městě, kde by byl vhodný kamerový dohled? Myslíte, že by to vaši zastupitelé měli řešit? Není nic jednoduššího, než jim dát vědět přes náš formulář.

Přihlášky přijímáme
do 31.10.2020

Všechny přihlášené projekty najdete v příslušné sekci. Jako občané máte možnost podpořit to slepé místo, o kterém si myslíte, že by ho bezpečnostní dohled mohl zlepšit.

Napište nám >

Máte dotaz ohledně soutěže či mimo ni? Nedaří se vám projekt přihlásit? Chcete námět na slepé místo nejdříve konzultovat? Neváhejte a ozvěte se nám!

Přihlásit projekt