fbpx fbpx

Soutěž, která pomůže chránit vaši obec

Parkují u vás často řidiči tam, kde nemají? Potřebujete evidenci vozidel porušujících zákaz vjezdu? Chcete vidět, co se děje v nočních hodinách na ulici nebo autobusové zastávce? Monitorujete často rozvodněnou řeku jen pohledem z mostu? Opakovaně řešíte vandalizmus na majetku obce nebo dokonce nebezpečné situace, které by vyřešil kamerový dohled?

Slepá místa své obce znáte.

Přihlaste je a získejte řešení na míru v hodnotě 150 000 Kč!

Dohlédněte na svá slepá místa!

V každé obci je co zlepšovat. Základním předpokladem pro kvalitu života občanů je míra bezpečnosti a předcházení častým výtržnostem, kriminalitě v rizikových lokalitách i ničení veřejného prostoru a kulturních památek.

Jak vám můžeme pomoct?

Slepá místa je unikátní projekt, který umožňuje obcím, městysům i městům vyřešit svá problematická či riziková místa, která nejsou pod dohledem a často tak čelí vandalům, výtržníkům, neposlušným řidičům, rizikům rozvodněného říčního toku a jiným bezpečnostním hrozbám. Ke zlepšení bezpečnosti obce je možné využít digitalizaci a problém tak efektivně a chytře vyřešit.

Příklady úspěšně vyřešených bezpečnostních rizik a inspiraci, co vše lze do soutěže přihlásit, najdete v sekci Co nominovat.

Inspirujte se

Podívejte se také na slepá místa, které přihlásily obce v uplynulém kole soutěže!

Známe vítěze 1. kola soutěže

Vítězem 1. kola soutěže se stal Sokolov. Do soutěže přihlásil vyloučenou lokalitu okolo vlakového nádraží. Zvláštní cena veřejnosti putuje do Hrobčic. Vítězům gratulujeme!

Připravujeme 2. kolo!

První kolo jsme ukončili vyhlášením vítězů, soutěž ale pokračuje dál! V lednu 2021 se můžete těšit na 2. kolo soutěže a zcela novou kategorii pro obce nad 10 tisíc obyvatel. Nenechte si ujít start soutěže a přihlaste se k odběru novinek.

Napište nám >

Máte dotaz ohledně soutěže či mimo ni? Chcete konzultovat námět na slepé místo? Nejste si jisti, jak by vám kamerový dohled mohl pomoct? Neváhejte a ozvěte se nám.

Přihlásit projekt