fbpx fbpx

Vyplňte přihlášku a vyhrajte chytré zabezpečení

Přihláška je vytvořena tak, aby vám její vyplnění trvalo chvilku. Budeme však rádi, když si dáte záležet a pošlete nám společně s popisem slepého místa i fotografie, mapy, statistiky, zkrátka vše, co nám pomůže vaše slepé místo dobře poznat. Neváhejte a ozvěte se i v případě, že chcete pouze nezávaznou konzultaci, ať už se jedná o bezpečnostní problém nebo výzvu k digitalizaci.

Jak vybrat problémovou lokalitu? Pokud si nejste jisti, jaké slepé místo do soutěže nominovat, máte hned několik možných zdrojů:

  1. Obrátit se můžete na příslušný okrsek Policie ČR a vyžádat si statistiku týkající se vašeho města. Potřebné zdroje najdete i na webu, např. Kriminalita na webu PČR nebo projekt Mapa kriminality.cz.
  2. V obou soutěžních kategoriích na tomto webu naleznete také hned několik typických příkladů použití chytrých kamerových systémů, a to včetně reálných případových studií z českých i zahraničních měst.
  3. Zpětnou vazbu na problémové lokality v sousedství můžete získat také přímo od občanů. Pro tento účel jsme pro vás vytvořili leták určený do obecních vývěsek i dalších informačních médií.

Co se stane po odeslání přihlášky?

Na vámi uvedený email dorazí automatické potvrzení o přijetí přihlášky. Náš tým prověří její správnost a to, zda splňuje veškeré podmínky přihlášení projektu do soutěže. V případě nesrovnalostí vás kontaktujeme a dořešíme s vámi vše, co potřebujeme vědět. Pokud vše půjde dobře, nejpozději do pěti pracovních dnů bude váš projekt uveřejněn na tomto webu v sekci Přihlášené projekty.

Přihlásit projekt